DORUČENIE V TEN ISTÝ DEŇ

Rýchlosť a kvalita doručenia rozhoduje o úspechu v e-commerce

DoDo ponúka rýchle doručenie až do rúk zákazníka a zvláda doručenie poslednej míle na jednotku.

Flotila 1 250+ kuriérov a naša vlastná logistická platforma sa postará o to, aby vaše produkty vyrazili robiť radosť hneď po objednávke.

HLAVNÉ VÝHODY

Prečo si vybrať DoDo?

Data-driven platforma

Vybudovali sme od nuly vlastnú logistickú platformu, vďaka ktorej máme pod palcom všetky dáta a procesy. Plánujeme najefektívnejšie cesty, kontrolujeme vodičské vlastnosti kuriérov a dokonca predpovedáme dopyt. V prevádzke nás nič neprekvapí.

Konkurenčná výhoda

Rýchle doručenie v dnešnej dobe zásadne ovplyvňuje lojalitu zákazníkov, ich retenciu a dokonca aj výšku priemernej útraty. Pozrite sa na prípadové štúdie našich klientov z rôznych oblastí od e-commerce až po retail.

Real-time analytika

V každom momente vyhodnocujeme situáciu na základe stoviek údajov. Akýkoľvek problém v expedičnom reťazci tak dokážeme okamžite odhaliť a efektívne riešiť. Rozhodujeme sa na základe čísiel, preto nás nič nerozhodí.

Pokročilý reporting

Rozumieme tým, ktorých bavia grafy a štatistiky. S pokročilým reportingom DoDo získate dokonalý prehľad o všetkých objednávkach vrátane priemerného času doručenia. Reporty a prehľady pripravíme pre rôzne oddelenia u vás vo firme tak, aby sa v nich každý vyznal.

Jednoduchá implementácia API​

Ponúkame jednoduchú integráciu prostredníctvom API. Začať spolupracovať s DoDo a využívať všetky výhody je otázkou iba niekoľkých dní. Naviac sa vieme prispôsobiť vašim potrebám vďaka tailor-made prístupu.

Know-how

S nami získate skúsenosti z rozvozu viac než 7 miliónov objednávok naprieč rôznymi segmentmi. Už 4 roky optimalizujeme naše procesy, zvyšujeme kvalitu doručenia a tvoríme budúcnosť chytrej mestskej logistiky.

Bez fleet managementu

Spravovať flotilu vozidiel nie je jednoduché. S DoDo sa nemusíte starať o leasingové zmluvy, správu pohonných hmôt ani návštevu servisu. Vaše produkty doručuje viac než 400 certifikovaných vozidiel jazdiacich na alternatívny pohon.

Bez HR managementu

Vyberáme šikovných kuriérov, ktorí vás budú pred zákazníkom reprezentovať v najlepšom svetle. Samozrejmosťou je priebežný tréning a hodnotenie. Keď sa rozhodnete pre DoDo, nepotrebujete už nikdy naberať a školiť vlastných vodičov.

Udržateľnosť

Myslíme na ochranu životného prostredia. Mestá nie sú nafukovacie, preto na trasu vypúšťame len plne využité autá. Celá naša flotila jazdí na CNG. Zelené sú nie len naše autá, ale aj celý náš prístup k mestskej logistike.

DoDo

Komplexnosť mestskej logistiky neustále rastie

Vďaka vlastnej logistickej platforme GAIA sú naše procesy nie len efektívne, ale aj flexibilné.

Prehliadnuť funkcie
Predikcia
zónového dopytu
Route
planning
Multisegment
prístup
Slot
management
Cash
management
Real-time
reporting

Slot management

Doručovaciu kapacitu naprieč segmentmi ponúkame vo forme časových slotov s flexibilnou cenou, ktorá sa mení podľa vyťaženosti. Flotilu tak maximálne využijeme a rovnomerne vyťažíme.

Pokročilý route planning

Na základe aktuálneho stavu objednávok, polôh kuriérov, počasia, dopravnej situácie a desiatok ďalších faktorov hľadáme najlepšiu trasu pre každú novú objednávku.

Cash management

Máme dokonalý prehľad a kontrolu nad množstvom peňazí, ktoré putujú s kuriérmi v teréne. Sledujeme bezpečnosť zamestnancov, jednotlivé transakcie a bankové vklady.

Real-time reporting

Rozhodujeme sa na základe dát z real-time reportingu. Okamžite reagujeme na výkyvy v plnení SLA a spoločne s klientom optimalizujeme prípravu objednávok.

Predikcia zónového dopytu

Dáta nám pomáhajú odhadovať budúci dopyt a upravovať kapacitu v priebehu celého dňa. Vďaka tomu vieme, koľko áut a kuriérov máme nasadiť do prevádzky.

Multisegmentový prístup

Obsluhujeme rôzne typy segmentov s odlišnými požiadavkami, ktorým sa vieme prispôsobiť. Ponúkame riešenie pre internetové obchody, retail a rozvoz hotových jedál.

Kuriéri DoDo doručujú zážitok

  • Máme viac než 1 900 vytrénovaných kuriérov, ktorí prechádzajú pravidelným školením.
  • Doručujú s úsmevom tak, aby dokonale reprezentovali vašu značku.
  • V prevádzke máme cez 1 000 vozidiel na alternatívny pohon.
  • Ponúkame možnosť co-brandingu kuriérov aj celej flotily.
  • Zákazníci majú k dispozícii online zákaznícku podporu
POTREBUJETE VYRIEŠIŤ LOGISTIKU POSLEDNEJ MÍLE?

Ozvite sa nám ešte dnes

Máte pre nás špeciálnu výzvu? Zanechajte nám na seba kontakt a my nájdeme riešenie.
Zanechajte nám kontakt