Reštaurácie

Expresné doručovanie rýchleho občerstvenia a hotového jedla ja zabehnutým štandardom na trhu. Časy doručenia sa pohybujú už do 30 minút. Koncový zákazník vďaka tomu preberá jedlo rovnako teplé, ako keby si ho objednal priamo v reštaurácii. Hlavnými prednosťami sú rýchlosť a bezpečná manipulácia so zásielkou.

Zaujíma ma to
Doručujeme z
reštaurácií

Prečo je kvalita doručenia tak dôležitá?

87%
zákazníkov
svoj nákup zopakuje v prípade, že sú spokojní s doručením.
67%
zákazníkov
je pripravených si priplatiť za doručenie v ten istý deň, ak si to situácia vyžaduje.
47%
zákazníkov
je pripravených si priplatiť za doručenie v ten istý deň, aj keď si to situácia nevyžaduje.
0%
Fleet management
Odpadajú vám starosti s údržbou vozového parku a platbou povinných poistení.
0%
starosti o HR
Nemusíte sa starať o žiadnych ďalších zamestnancov a kuriérov.
100%
udržateľnosť
Vďaka optimalizácii trás a CNG pohonu u našich aut šetríme životné prostredie.

Ktorým klientom sme pomohli zjednodušiť podnikanie?

Riadime logistiku pomocou data-driven platformy GAIA

Prostredníctvom vlastnej logistickej platformy denne vyhodnocujeme 300+ dát. Vďaka nim dokážeme optimalizovať všetky logistické procesy.

Flexibilné doručenie

Doručovanie zásielok prebieha v časových intervaloch alebo slotoch. Ich dĺžka začína na 30 minútach. Hlavným cieľom je komfort pre koncového zákazníka.

Bezpečnosť a spoľahlivosť

Pretože neustále zbierame dáta z prevádzky, kladieme maximálny dôraz na ich bezpečnosť. Šifrovanie dát počas prenosu je u nás štandardom.

Zónová logistika

Optimalizujeme trasy pre rýchlejšie a nákladovo efektívnejšie doručovanie. Vieme našu flotilu maximálne utilizovať, vďaka čomu je doručovanie zároveň udržateľné.

Hodnotenie kuriérov

Pre zaistenie vysokého štandardu kvality služieb využíváme bodovací systém kuriérov. Systém hodnotí ich štýl jazdy, nehodovosť a spätnú väzbu klientov.

Pokročilý reporting

Na základe získaných dát máme real-time prehľad o efektivite prevádzky. Prostredníctvom API majú rovnaké informácie k dispozícii aj naši partneri.

Cash management

Náš systém je navrhnutý pre všetky dostupné platobné metódy – hotovosť, stravenky, platobné karty. Bezpečnosť platobných transakcií je pre nás prioritou.

Ako funguje GAIA, ktorá šetrí životné prostredie a financie?

Software je navrhnutý tak, aby na základe vyhodnocovania dát v reálnom čase dokázal vyberať najvýhodnejšie trasy pre zásielky.
Viac informácií

S nami je vstup do sveta e-commerce hračka

Nechajte e-commerce na nás

Zjednodušíme začiatok podnikania v e-commerce na maximum. Na vás ostáva už len to, čo vám ide najlepšie. Postarať sa o rast vášho biznisu.

Žiadny interný systém, sklady alebo kuriéri? Žiadny problém!

Veľká flotila kuriérov DODO doručí váš tovar kamkoľvek po Slovensku aj ďalej. Naviac vďaka našej pickovacej aplikácii nemusíte používať vlastné sklady.

Naši kuriéri sú skúsení profesionáli

Stretnutie s kuriérom je pri doručení jedným z najdôležitejších momentov. V DODO chceme, aby táto skúsenosť bola pre všetkých zákazníkov čo najlepšia. Našich kuriérov preto neustále hodnotíme a ďalej vzdelávame. Angličtina je samozrejmosťou.

Získate prístup k tým najpresnejším údajom

Celý systém DODO je postavený na práci s dátami v reálnom čase, ktoré od nás dostanete k dispozícii. Vďaka nim môžete efektívnejšie optimalizovať cielenie reklamy a lepšie porozumieť svojim zákazníkom.

    Chcete pomôcť s mestskou logistikou?