19/04/2023

NAY a DODO spustili donášku elektroniky ešte v deň jej objednania 

DODO, Nay

Spojili sme se s najväčším slovenským predajcom elektrospotrebičov NAY, aby sme spoločne priniesli službu rýchleho doručenia elektrospotrebičov ešte v deň ich objednania. Vďaka tejto spolupráci môžu zákazníci na Slovensku nechať novú práčku, sušičku, chladničku, umývačku riadu a ďalšie veľké spotrebiče doručiť a nainštalovať v ten istý deň. Služba rýchleho doručenia zahŕňa aj vynesenie spotrebiča na poschodie, kde zákazník býva, základné zapojenie a odvoz starého zariadenia.

Nový štandard pre elektrospotrebiče na Slovensku

Spolupráca medzi spoločnosťami DODO a NAY je prvou svojho druhu na Slovensku a zavádza nový štandard pre doručovanie elektrospotrebičov. Zákazníci očakávajú rýchlosť a kvalitu doručenia, a preto NAY inovuje svoje logistické služby. Nová služba sledovania objednávky v reálnom čase na mape, spolu so službou rýchleho doručenia, prináša zákazníkom čo najlepší zážitok z nakupovania online.

Specifikácie spolupráce:

  • Objednávky z centrálneho skladu NAY v Senci rozvážame po celej Bratislave.
  • Rozvoz aktuálne zabezpečujeme 3 veľkými a 2 osobnými autami.
  • Technické riešenie spočíva v napojení back-end e-shopu spoločnosti NAY na GAIA přes API.
  • Technická implementácia tohto riešenia prebehla v horizonte niekoľkých týždňov.

Tešíme sa na spoluprácu s NAY a veríme, že zákazníci ocenia rýchle a spoľahlivé doručovanie elektrospotrebičov. Těší nás, že do nás vložila dôveru taká významná spoločnosť ako NAY a sme hrdí, že sa môžeme podieľať na zvyšovaní e-commerce štandardov a prinášať doručenie v ten istý deň do nového segmentu.

Hľadáte ideálne riešenie logistiky poslednej míle? Neváhajte nás kontaktovať, tešíme sa na spoluprácu.